<protect>
Tillana - Geeta Radhakrishna - 1991-10-13 Mohini attam: Cholkettu Magdalena Mariam
Titel : | Mohini attam: Cholkettu, Magdalena Mariam, TillanaGekoppeld veld, externe data overgenomen |
---|---|
Producent(en) : | Buitenlandse Gezelschappen, Geeta RadhakrishnaGekoppeld veld, externe data overgenomen |
Première : | 13 oktober 1991Gekoppeld veld, externe data overgenomen |
Discipline(s) : | dansGekoppeld veld, externe data overgenomen |
Locatie : | Soeterijn, AmsterdamGekoppeld veld, externe data overgenomen |
Seizoen(en) : | 1991/1992Gekoppeld veld, externe data overgenomen |
Onderwerp(en) : | India, rituele dansGekoppeld veld, externe data overgenomen |
Opmerkingen : | Mohini Attam is een oude Indiase tempeldans.Gekoppeld veld, externe data overgenomen |
TheaterCollectieSelectie | Nee |
Bron : | Catalogus Theatercollectie |
rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat - PermalinkPermanente link naar deze pagina.
- Klik op de button om je afbeeldingen te uploaden!
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.
- Uitvoerende zang: Veetil Prasanna
Muzikale uitvoering: Mangalampalli Balamuralikrishna, Krishnakumar Anantharaman en Balasubramaniam Anantharaman </protect>
- Productie-LD
- Productie
- Pagina met afwijkende titel
- Uitvoerende Geeta Radhakrishna
- Uitvoerende zang Veetil Prasanna
- Uitvoering muziek Mangalampalli Balamuralikrishna
- Uitvoering muziek Krishnakumar Anantharaman
- Uitvoering muziek Balasubramaniam Anantharaman
- PR-fase1
- PR-fase2
- India
- Seizoen 1991/92
- Rituele dans
- Discipline Dans