Uit TheaterEncyclopedie
Dhr. van Lem

| Naam | Dhr. van Lem |
|---|---|
| Beroep | Acteur |
| Discipline | Toneel |
Biografie
Dhr. van Lem is een naam geregistreerd in de Productiedatabase als acteur voor toneelvoorstellingen in de jaren 1874-1876.
Theater CV
Dhr. van Lem heeft bijgedragen aan 5 productie(s).
Dhr. van Lem heeft gewerkt in de volgende functies:
- Uitvoerende - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Dhr. van Lem heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
| Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
|---|---|---|---|---|---|
| De inkwartiering of wij gaan naar de kamp van Zeist | Uitvoerende | Gezelschap Stoete en Compagnie | 1874/1875 | 14 september 1874 | |
| De armen van Parijs (Les pauvres de Paris) | Uitvoerende | Gezelschap Stoete en Compagnie | 1874/1875 | 20 september 1874 | |
| Gerechtigheid en wraak of de vader rechter over zijn zoon | Uitvoerende | Gezelschap Jacqui | 1875/1876 | 13 november 1875 | |
| De wandelende Jood | Uitvoerende | Gezelschap Jacqui | 1875/1876 | 20 november 1875 | |
| Don Quichot op de bruiloft van Kamacho | Uitvoerende | Gezelschap Jacqui | 1875/1876 | 16 januari 1876 |