Uit TheaterEncyclopedie
Anna de Graef

Naam | Anna de Graef |
---|
Biografie
Anna de Graef is een naam geregistreerd in de Productiedatabase voor muziek, liedteksten en als auteur voor voorstellingen in de jaren 2006 en 2009.
Theater CV
Anna de Graef heeft bijgedragen aan 3 productie(s).
Anna de Graef heeft gewerkt in de volgende functies:
- Auteur (schrijver libretto, scenario) - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Liedteksten - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Muziek - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Anna de Graef heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
---|---|---|---|---|---|
Rembrandt de musical | Auteur (schrijver libretto, scenario) | Stardust Theatre B.V. | 2005/2006 | 15 juli 2006 | Frank van Laecke |
Hats Off to Broadway | Liedteksten | Jimmy Hutchinson | 2008/2009 | 16 maart 2009 | Jimmy Hutchinson |
Musicals in Ahoy' 2006 | Muziek | Joop van den Ende Theaterproducties BV | 2005/2006 | 17 mei 2006 | Anthony van Laast, Guus Verstraete jr. |