Rob van de Schootbrugge
Er is nog geen biografie beschikbaar voor Rob van de Schootbrugge. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!
Theater CV
Rob van de Schootbrugge heeft bijgedragen aan 2 productie(s).
Rob van de Schootbrugge heeft gewerkt in de volgende functies:
- Audiovisueel ontwerp - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Geluid - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Rob van de Schootbrugge heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
---|---|---|---|---|---|
De bende van de Korenwolf - Het geheim van de zoenende gasten | Audiovisueel ontwerp | FeE/Creaties | 2011/2012 | 5 oktober 2011 | Vincent Wijlhuizen |
Maquette | Geluid | Het Toneelschap Beumer & Drost | 2018/2019 | 25 november 2018 | Michael Helmerhorst |