Uit TheaterEncyclopedie
Gijs van Rhijn
Naam | Gijs van Rhijn |
---|---|
Beroep | Cabaretier |
Trefwoorden | Cabaret |
Website |
Biografie
Gijs van Rhijn is een Nederlandse cabaretier, theatermaker, muziekdocent en columnist. In 2011 won hij het Leids Cabaret Festival. Zie verder de info op zijn website.
Theater CV
Gijs van Rhijn heeft bijgedragen aan 3 productie(s).
Gijs van Rhijn heeft gewerkt in de volgende functies:
- Co-producent - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Auteur (schrijver libretto, scenario) - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Uitvoerende - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Muzikale uitvoering - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Gijs van Rhijn heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
---|---|---|---|---|---|
Lokroep | Co-producent |
Leids Cabaret Festival | 2010/2011 | 8 februari 2011 | |
Lokroep | Auteur (schrijver libretto, scenario) | Leids Cabaret Festival | 2010/2011 | 8 februari 2011 | |
Vierkant Jennifer | Uitvoerende | Theateropleiding Selma Susanna | 2007/2008 | 19 mei 2008 | Selma Susanna |
Lokroep | Uitvoerende | Leids Cabaret Festival | 2010/2011 | 8 februari 2011 | |
CabarETMAAL | Uitvoerende | Stadsschouwburg, Groningen | 2011/2012 | 10 december 2011 | |
Vierkant Jennifer | Muzikale uitvoering | Theateropleiding Selma Susanna | 2007/2008 | 19 mei 2008 | Selma Susanna |