Alladin, de musical - Theaterproductiekantoor Hilversum - 2002-09-20

Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Geenaffiche.png
TitelAlladin, de musical
ProducentTheaterproductiekantoor Hilversum
Co-productie metMusic Hall
DisciplineAmusementsvorm
OnderwerpMusical, België, Jeugdtheater
Premièredatum20 september 2002
Seizoen2002/2003
LocatieZaantheater, Zaandam
Opmerkingennaar 'Sprookjes uit 1001 nacht'

Informatie

Alladin, de musical bewerkt door Edwin de Jongh

Team

Regie: Jos Dom
Productie: Anouk Kapel
Choreografie: Natascha Pire
Kostuums: Marnik Baert, Marijke Vogelzang
Decorontwerp: Marnik Baert
Lichtontwerp: Coen van der Hoeven
Muziek: Alain van Zeveren, Ralph Samantha, Jan Verheyen

Rolverdeling

Ivo Chundro (Alladin)
Babette van Veen (Prinses Yasmine)
Hakim Traïdia (Geest van de lamp)
Michel Sorbach (Kaifas)
Jimmy Hutchinson (Sultan)
Pauline du Bois (Moeder Alladin / Afrika)
Bart Poulissen (Stoffenverkoper / Euneuch / Korporaal 1 / Prins Ravi al Sleimir / Proloog / Afrika / Understudy Sultan)
Arie Cupé (Slangenbezweerder / Koerier / Gezant / Wachter 1 / Parapludrager / Soldaat B / Afrika / Alternate Geest van de lamp)
Ara Halici (Understudy Geest van de lamp)
Ara Halici (Understudy Geest van de lamp)
Koen Smit (Youssouf / Dienaar 1 / Popband / Soldaat A / Understudy Alladin)
Merlijn de Vries (Mustafa / Popband / Soldaat A / Volk / Afrika / Drager)
Ruben Thurnim (Abdelhaved / Backing-Vocal 3 / Dienaar 3 / Soldaat A / Muzikant 3 / Drager)
Yorick Bakker (Sidi / Dienaar 2 / Backing-Vocal 2 / Soldaat A / Prins Mohammed Boubouli)
Remco Vereijken (Karim / Proloog / Backing-Vocal 1 / Wachter 2 / Soldaat A / Volk / Afrika / Understudy Youssouf)
Silvia Kottman (Proloog / Grotgeest / Buikdanseres / Drie wensen / Soldaat B / Harem / Volk / Afrika / Gevolg)
Rebecca Spellman (Proloog / Grotgeest / Buikdanseres / Drie wensen / Soldaat B / Harem / Popband / Volk / Afrika / Gevolg)
Dominique Aref (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Understudy Layali)
Jorien Molenaar (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg)
Bettina Holwerda (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Understudy Prinses Yasmine)
Froukje Jansen (Proloog / Grotgeest / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Bekerdame)
Donald Streeter (Proloog / Popband / Soldaat A / Muzikant 1 / Drager / Volk / Afrika)
Steffen van der Kolk (Proloog / Bedelaar / Popband / Muzikant 2 / Drager / Soldaat A / Volk / Afrika / Understudy Gang)
Hans Langhout (Swing 1 / Alle mannelijke ensemblerollen / Soldaat / Volk / Afrika / Gevolg)
Arnost Kraus (Swing 2 / Alle mannelijke ensemblereollen / Bedelaar)
Lotte Horlings (Alternate Prinses Yasmine)

Bronnen


Schrijf mee!

Wilt u deze pagina bewerken, corrigeren of aanvullen?

Iedereen kan eenvoudig meeschrijven aan de theatergeschiedenis op de Theaterencyclopedie. Hiervoor moet u ingelogd zijn op uw eigen account. Door eenmalig te registreren maakt u een eigen account aan. Helpt u mee de Theaterencyclopedie compleet te maken?

Fondsen en Partners