Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.

Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


1943-1944 Suzy Wandas in Royal, bron Kobe.jpg


Bron: Kobe Van Herwegen, www.goochelgeschiedenis.be

TitelVroolijk variété festijn
ProducentRoyal-variété
Disciplineamusementsvorm
Onderwerpvariété, 1940-1945
Premièredatum16 april 1943
Seizoen1942/1943
LocatieRoyal, Amsterdam
OpmerkingenPremièredatum en –zaal is overgenomen uit Delpher, er is niet vastgesteld of dit de daadwerkelijke premièredatum is.
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
PermalinkPermanente link naar deze pagina. Gebruik ctrl-click om de link te kopiëren.<br> Het complete adres is: <br> <code>theaterencyclopedie.nl/id/01944078-3367-720a-8f41-f020ffe3ceb5</code> - xmlSemantische informatie in XML. - jsonSemantische informatie in JSON. - rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




      Rolverdeling en uitvoerenden

      NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.


          Muzikale uitvoering: Jack Willard, Conny Willard en Royal-orkest

          Bronnen