Them - Stichting Amsterdam Chamber Theatre - 1998-09-10
Titel | Them |
---|---|
Producent | Stichting Amsterdam Chamber Theatre |
Co-productie met | Drama House |
Discipline | Toneel |
Onderwerp | Egypte |
Premièredatum | 10 september 1998 |
Seizoen | 1998/1999 |
Locatie | Op locatie |
Opmerkingen | Locatie: El Hanager Théâtre, Caïro, Egypte. |
Productierecord | Catalogus Theatercollectie |
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Auteur: Stichting Amsterdam Chamber Theatre
- Muziek: Hisham Gabr
- Regie: Vladimir Koifman
- Decor: Vladimir Koifman
- Kostuums: Vladimir Koifman
- Grime, kapwerk: Stichting Amsterdam Chamber Theatre
- Licht: Onno Berkenbosch
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.
Informatie
Them van Stichting Amsterdam Chamber Theatre
Team
Regie: Vladimir Koifman
Kostuums: Vladimir Koifman
Decorontwerp: Vladimir Koifman
Lichtontwerp: Onno Berkenbosch
Muziek: Hisham Gabr
Rolverdeling
Tatiana Kouzovkina (Vrouw Iron Tribe)
Frouke Flieringa (Vrouw Iron Tribe)
Tatiana Kouzovkina (Vrouw Iron Tribe)
Saskia Jelsma (Vrouw Wooden Tribe)
István Hezso (Wise Man Wooden Tribe)
Marwa Abdel Moncim (Iron Tribe)
Mohammed Abdel Wahab (Iron Tribe)
Khalid Abo Bakr (Iron Tribe)
Aly Galal (Iron Tribe)
Mohammed Mahdy (Iron Tribe)
Abdo Saleh (Iron Tribe)
Hamada Shousha (Iron Tribe)
Mohammed Serry (Iron Tribe)
Anwar Adel (Wooden Tribe)
Mohammed al Hussinie (Wooden Tribe)
Hamada Barakat (Wooden Tribe)
Emad Hassan (Wooden Tribe)
Mirette Mechail (Wooden Tribe)
Tamer Moustafa (Wooden Tribe)
Emad el Raheb (Wooden Tribe)
Abeir Adam (Wooden Tribe)
Ghada Adam (Wooden Tribe)
Bronnen
- Productie
- Auteur Stichting Amsterdam Chamber Theatre
- Muziek Hisham Gabr
- Regie Vladimir Koifman
- Decor Vladimir Koifman
- Kostuums Vladimir Koifman
- Grime, kapwerk Stichting Amsterdam Chamber Theatre
- Licht Onno Berkenbosch
- Uitvoerende Ghada Adam
- Uitvoerende Khalid Abo Bakr
- Uitvoerende Anwar Adel
- Uitvoerende Mohammed al Hussinie
- Uitvoerende Emad Hassan
- Uitvoerende Tamer Moustafa
- Uitvoerende Hamada Shousha
- Uitvoerende Mohammed Serry
- Uitvoerende Emad el Raheb
- Uitvoerende Aly Galal
- Uitvoerende Mohammed Mahdy
- Uitvoerende Hamada Barakat
- Uitvoerende Tatiana Kouzovkina
- Uitvoerende Frouke Flieringa
- Uitvoerende Marwa Abdel Moncim
- Uitvoerende Saskia Jelsma
- Uitvoerende Abeir Adam
- Uitvoerende István Hezso
- Uitvoerende Abdo Saleh
- Uitvoerende Mirette Mechail
- Uitvoerende Mohammed Abdel Wahab
- PR-fase1
- PR-fase2
- Toneel
- Seizoen 1998/99
- Egypte
- Producties Stichting Amsterdam Chamber Theatre
- Producties Drama House
- Premieres Op locatie