Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:



Rolverdeling en uitvoerenden

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Informatie

      Rotter van Thomas Brasch vertaald door Peter Nijmeijer

      Team

      Producent: Publiekstheater
      Regie: Hans Croiset
      Dramaturgie: Guus Rekers
      Choreografie: Caroline Hissink
      Decorontwerp: Tom Schenk

      Rolverdeling

      Gees Linnebank (Rotter)
      Johan Ooms (Lackner)
      Josée Ruiter (Elisabeth)
      Ab Abspoel (Rotmaler)
      Ab Abspoel (Maschke)
      Ab Abspoel (Dehler)
      Hans van den Berg (Klinker)
      Hans van den Berg (Bertin)
      Filip Bolluyt (Grabow)
      Herman van Elteren (Krüger)
      Hans Boswinkel (Mijnheer Rotter)
      Ann Hasekamp (Mevrouw Rotter)
      Alexander van Heteren (Oude kinderen)
      Herman van Elteren (Oude kinderen)
      Filip Bolluyt (Oude kinderen)
      Hans van den Berg (Oude kinderen)
      Jan van Roijen (Oude kinderen)
      Celia Nufaar (Oude kinderen)
      Henk Reijn (Oude kinderen)
      Laurens Spoor (Oude kinderen)
      Bert Stegeman (Oude kinderen)
      Marjolijn Verwijnen (Oude kinderen)
      Marijke Veugelers (Oude kinderen)
      Hans Boswinkel (Filosofen)
      Ann Hasekamp (Filosofen)
      Hans Boswinkel (Politiemannen)
      Ab Abspoel (Politiemannen)
      Hugo Koolschijn (Politiemannen)
      Hugo Koolschijn (Soldaten)
      Laurens Spoor (Soldaten)
      Alexander van Heteren (Soldaten)
      Herman van Elteren (Soldaten)
      Filip Bolluyt (Soldaten)
      Henk Reijn (Soldaten)
      Hugo Koolschijn (Monteurs)
      Henk Reijn (Monteurs)
      Filip Bolluyt (Monteurs)
      Herman van Elteren (Commissieleden)
      Ab Abspoel (Commissieleden)
      Hans van den Berg (Commissieleden)
      Henk Reijn (Commissieleden)
      Laurens Spoor (Commissieleden)
      Bert Stegeman (Arbeiders)
      Alexander van Heteren (Arbeiders)
      Jan van Roijen (Arbeiders)
      Laurens Spoor (Arbeiders)
      Hugo Koolschijn (Tetzner)
      Alexander van Heteren (Kutz)
      Hans Boswinkel (Slager)
      Celia Nufaar (Kioskjuffrouw)
      Celia Nufaar (Mej. Hagen)
      Celia Nufaar (Kalin)
      Jan van Roijen (Stridde)
      Henk Reijn (Staker)
      Jan van Roijen (Becker)
      Laurens Spoor (Ehm)
      Bert Stegeman (Kloppenburg)
      Bert Stegeman (Koslowski)
      Marjolijn Verwijnen (Mej. Härtel)
      Marjolijn Verwijnen (Balin)
      Marijke Veugelers (Mej. Berthold)
      Marijke Veugelers (Sekretaresse)
      Frans Vorstman (Klant)
      Frans Vorstman (Kapitein)
      Frans Vorstman (Dominee)

      Bronnen