Peter van Rooijen

Naam | Peter van Rooijen |
---|---|
Trefwoorden | Nederland |
Er is nog geen biografie beschikbaar voor Peter van Rooijen. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!
Theater CV
Peter van Rooijen heeft bijgedragen aan 42 productie(s).
Peter van Rooijen heeft gewerkt in de volgende functies:
- Co-producent - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Regie - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Auteur (schrijver libretto, scenario) - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Uitvoerende - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Liedteksten - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Muziek - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Muzikale uitvoering - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Producent - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Peter van Rooijen heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Bio
Peter van Rooijen studeerde in 2008 af aan de Amsterdamse Toneelschool & Kleinkunst Academie, waar hij diverse (solo)voorstellingen maakte. In zijn vierde jaar speelde hij in de musicalcomedy Verplichte Figuren van Alex Klaasen. Na zijn opleiding speelde hij o.a. in het opera locatietheater project Marco Polo van De Nederlandse Opera, schreef hij liedteksten voor o.a. Holland Symfonia en was (en is nog steeds) te zien in de VPRO poppenserie The Popgroep, waar hij ook muziek voor schreef. In 2010 was hij te zien in de muziektheatervoorstelling Here, There and Everywhere.
TV
Film
Overigen
Peter was betrokken bij de Treur CD’s Ik Wou Dat Het Ging Sneeuwen, De Nieuwe Plaat Van Jan K en Koenijn en Ik.
Trivia
Hij is tevens deels Javaans, maar spreekt er geen woord van.
Externe links
De website van Circus Treurdier