Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld.

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Muzikale uitvoering: Utrechts Stedelijk Orkest

      Informatie

      Peer Gynt van Henrik Ibsen bewerkt door Gerard den Brabander

      Team

      Producent: Toneelgroep Theater
      Regie: Albert van Dalsum
      Choreografie: Do van Dalsum
      Kostuums: Wim Crouwel
      Decorontwerp: Wim Strijbosch
      Muziek: Edvard Grieg
      Uitvoering muziek: Utrechts Stedelijk Orkest

      Rolverdeling

      Robert de Vries (Peer Gynt)
      Hetty Beck (Aase)
      Jacques Snoek (Een stem)
      Lies Franken (Eerste vrouw)
      Annie Langenaken (Tweede vrouw)
      Bernhard Droog (Aslak, de smid)
      Johan Walhain (Mats Moen, de bruidegom)
      Sacco van der Made (Vader van Mats Moen)
      Annie Langenaken (Moeder van Mats Moen)
      Gerard Hartkamp (Vader van Solvejg)
      John Soer (Speelman)
      Ad Noyons (Ceremoniemeester)
      Marijke Bakker (actrice) (Solvejg)
      Ineke Brinkman (Helga)
      Diny Sprock (Ingrid)
      Lies Franken (1e berghutmeid)
      Mia Goossen (2e berghutmeid)
      Mies Hagens (3e berghutmeid)
      Anny de Lange (De groene vrouw)
      Jo Sternheim (Trollenkoning)
      John Soer (Bøjgen)
      Jan Verhoeven (Jongen)
      Annie Langenaken (Buurvrouw Kari)
      Ad Noyons (Mr. Cotton)
      Johan Walhain (Monsieur Ballon)
      Bernhard Droog (Von Eberkopf)
      Piet van der Meulen (Trumpeterstråle)
      Mies Hagens (Anitra)
      John Soer (Begrippenfeldt)
      Gerard Hartkamp (Hoessein)
      Sacco van der Made (Gekken)
      Jan Verhoeven (Gekken)
      Wim Kouwenhoven (Fellah)
      Piet van der Meulen (Kapitein)
      Jacques Snoek (Vreemde passagier)
      Bernhard Droog (Man in rouw)
      Johan Walhain (Man in het grijs)
      Sacco van der Made (Veldwachter)
      Wim Kouwenhoven (Jonge boeren en jongens)
      Jan Verhoeven (Jonge boeren en jongens)
      Ad Noyons (Veilingmeester)
      Jacques Snoek (Knopengieter)

      Bronnen