Op dit moment zijn we bezig met een noodzakelijke upgrade van de Theaterencyclopedie. Tijdens deze upgrade is de website wel te bekijken, maar het doen van bewerkingen is op dit moment niet mogelijk. Excuses voor het ongemak.
Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.Orache - Mal Pelo - 1998-12-14
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Choreografie: María Muñoz
- Choreografie: Pep Ramis
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Ernesto Collado
Jordi Casanovas Sempere
Gisela Esquerda
Enric Fábregas
Africa Navarro
Pep Ramis
Judith Sánchez
Idoia Zabaleta
Bronnen
- Productie
- Productie-NLD
- Choreografie María Muñoz
- Choreografie Pep Ramis
- Uitvoerende Judith Sánchez
- Uitvoerende Pep Ramis
- Uitvoerende Jordi Casanovas Sempere
- Uitvoerende Gisela Esquerda
- Uitvoerende Idoia Zabaleta
- Uitvoerende Enric Fábregas
- Uitvoerende Ernesto Collado
- Uitvoerende Africa Navarro
- Dans
- Seizoen 1998/99
- Moderne dans
- Spanje
- Producties Mal Pelo
- Premieres Theater Lantaren / Venster, Rotterdam
