Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

TitelNichtjes roman
ProducentGezelschap van Tivoli Schouwburg
Disciplinetoneel
Premièredatum29 januari 1891
Seizoen1890/1891, 1891/1892
LocatieTivoli Schouwburg, Rotterdam
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
  • Klik op de button om je afbeeldingen te uploaden!
  • Intern-upload.png

Nichtjes roman comedie in één bedrijf van Paul Ferrier vertaald door mr. J.N. van Hall
Lever de rideau voorafgaand aan de première van Mijnheer en Mevrouw Mongodin van Ernest Blum en Raoul Toché vertaald naar het van de schrijvers aangekochte handschrift.


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




      Rolverdeling en uitvoerenden

      NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.



          Bronnen