Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.
Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.Uit TheaterEncyclopedie
Marloes van Dam

| Naam | Marloes van Dam |
|---|---|
| Beroep | Kostuumontwerper |
Biografie
Marloes van Dam is een Nederlandse kostuumontwerpster. Zij studeerde aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht in de jaren 2001-2006.
Theater CV
Marloes van Dam heeft bijgedragen aan 7 productie(s).
Marloes van Dam heeft gewerkt in de volgende functies:
- Decor - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Grime, kapwerk - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Kostuums - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Marloes van Dam heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
| Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
|---|---|---|---|---|---|
| Dance Little Sister | Decor | Dame Jeanne | 2009/2010 | 3 juli 2010 | Anna Rottier |
| Verona aan de Rijn | Grime, kapwerk | Theater Oostpool | 2009/2010 | 8 mei 2010 | Timothy de Gilde |
| Een kleine zeemeermin | Grime, kapwerk | Theater Oostpool | 2010/2011 | 26 februari 2011 | Marcus Azzini |
| De hik op zaterdag | Kostuums | Theatergroep Kwatta | 2005/2006 | 31 maart 2006 | Marije Gubbels |
| Kwattamuseum of... mag ik jouw ogen even lenen? | Kostuums | Theatergroep Kwatta | 2007/2008 | 21 oktober 2007 | Josee Hussaarts |
| Wat het lichaam niet vergeet | Kostuums | Theater Oostpool | 2008/2009 | 10 januari 2009 | Marcus Azzini |
| Dance Little Sister | Kostuums | Dame Jeanne | 2009/2010 | 3 juli 2010 | Anna Rottier |
| U bent mijn moeder | Kostuums | Theatergroep Suburbia | 2010/2011 | 5 maart 2011 | Albert Lubbers |