Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Informatie

Simone Kleinsma en ensemble

Mamma Mia! van Catherine Johnson vertaald door Daniël Cohen, Coot van Doesburgh
Producent: Joop van den Ende Theaterproducties BV
Seizoen: 2003/2004, 2004/2005, 2005/2006
Trefwoorden: Musical

Team

Regie: Phyllida Lloyd
Productie: Marja de Wit, Rijk Brouwer, Michael McCabe, Robin de Levita, Martyn Hayes, Andrew Treagus, Joop van den Ende, Erwin van Lambaart
Choreografie: Anthony van Laast
Kostuums: Mark Thompson
Decorontwerp: Mark Thompson
Lichtontwerp: Howard Harrison
Muziek: Benny Andersson, Björn Ulvaeus
Uitvoerenden Muziek: Marc Ottenheym, Sybolt Kamstra, Edwin van Veenendaal, Harmen Leurink, Eelco Menkveld, Karel Gerritsma, Joop van Nimwegen, Michiel Munninghoff, Ruud Gompel, Renate Kramer, Jan Hendrik Hootsen, Roeland Ruijsch van Dugteren

Cast

Simone Kleinsma - Donna (laatste maanden overgenomen door Marleen van der Loo en Vera Mann; met Lenette van Dongen en Lone van Roosendaal als alternates)
Céline Purcell - Sophie (ook door Sasha Rosen)
Hajo Bruins - Sam (ook door Filip Bolluyt en Mark van der Laan)
Filip Bolluyt - Bart (tevens understudy Sam; ook door Tim Meeuws)
Jon van Eerd - Harrie (later overgenomen door Fred Butter; ook door Mark van der Laan)
Ellen Evers - Tanja (ook door Dominique van Vliet en Tanja de Nijs)
Doris Baaten - Roos (met Marjolijn Touw als alternate)
Oren Schrijver - Sky (ook door Axel de Graaf)
Paul Boereboom - Pepper (ook door David Eisinger)
Kok-Hwa Lie - Eddie (ook door Jeroen Luiten en Peter Fenwick)
Manon Novak - Ellie (tevens understudy Sophie)
Suzanne de Heij - Lisa (tevens understudy Sophie)
Fred Butter - Vader Alexandrios (tevens understudy Sam, Harrie; ook door Derek Blok en Timo Bakker)
Annemieke van der Ploeg - Ensemble (tevens understudy Donna, Tanja)
Linda Hibma - Ensemble (tevens understudy Donna, Roos, Tanja)
Tanja de Nijs - Ensemble (tevens understudy Donna)
Gina de Laat - Ensemble (tevens understudy Roos)
Nicole Berendsen - Ensemble (tevens understudy Tanja)
Josine Hartlief - Ensemble (tevens understudy Tanja)
Esther Koenen - Ensemble (tevens understudy Tanja)
Timo Bakker - Ensemble (tevens understudy Sam, Bart)
Derek Blok - Ensemble (tevens understudy Sam, Harrie)
Henk Dijkstra - Ensemble (tevens understudy Bart, Harrie, Vader Alexandrios)
Barend van Zon - Ensemble (tevens understudy Harrie)
Richard Janssen - Ensemble (tevens understudy Harrie, Vader Alexandrios)
Bettina Holwerda - Ensemble (tevens understudy Sophie)
Jasper Kerkhof - Ensemble (tevens understudy Sky)
Hein Gerrits - Ensemble (tevens understudy Sky, Pepper)
Eddy Klein - Ensemble (tevens understudy Sky, Eddie)
Axel de Graaf - Ensemble (tevens understudy Sky en Eddie)
Bennie Hölzken - Ensemble (tevens understudy Sky)
Renske Hoeksema - Ensemble (tevens understudy Lisa)
Lara Postulart - Ensemble (tevens understudy Lisa)
Hannah van Meurs - Ensemble (tevens understudy Ellie)
Yvette de Wilde - Ensemble (tevens understudy Ellie)
Nadine Nijman - Ensemble (tevens understudy Ellie)
Michael Macalintal - Ensemble (tevens understudy Pepper)
Urvin Monte - Ensemble (tevens understudy Pepper, Eddie)
Jeroen Luiten - Ensemble (tevens understudy Eddie)
Roy Kullick - Ensemble (tevens understudy Eddie)
Mark van Beelen - Ensemble (tevens understudy Eddie)
Laurie van Iersel - Ensemble
Wouter van Schaaijk - Ensemble
Afra Voesenek - Ensemble

Bronnen