La chatte merveilleuse - Théâtre Royal Français de la Haye - 1876-04-08
Titel | La chatte merveilleuse |
---|---|
Producent | Théâtre Royal Français de la Haye |
Discipline | muziektheater |
Onderwerp | opera |
Premièredatum | 8 april 1876 |
Seizoen | 1875/1876 |
Locatie | Théâtre Royal Français de la Haye, 's-Gravenhage |
Productierecord (Axiell) | Catalogus Theatercollectie |
La chatte merveilleuse is een Franse operette in drie bedrijven van Albert Grisar op een libretto van Philippe Dumanoir en Adolphe d'Ennery.
Wereldpremière: 18 maart 1862, Théâtre Historique, Parijs.
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Auteur: Dumanoir
- Auteur: Adolphe d' Ennery
- Muziek: Albert Grisar
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.
Bronnen
- Productiedatabase
- website ISMLP