Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Ko van Diemen

UploadenAfbeeldingDef.png

Er is nog geen biografie beschikbaar voor Ko van Diemen. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!

Ko van Diemen heeft bijgedragen aan 6 productie(s).

Ko van Diemen heeft gewerkt in de volgende functies:


Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Ko van Diemen heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:

NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.

Curriculum Vitae Theatrum
Productie Functie Producent Seizoen Premièredatum In regie van
Mijn arme hoofd Uitvoerende Stichting De Vier-7 1988/1989 6 december 1988 Nicoline Nagtzaam
Café Chantant: Liefdesverdiet en andere vage klachten Uitvoerende Amsterdams Kleinkunst Festival, Festival 21 maart 1993
Café Chantant: Liefdesverdiet en andere vage klachten Uitvoerende Amsterdams Kleinkunst Festival 1992/1993 21 maart 1993
Hij zag het scherp - over de onherbergzame wereld van Jules de Corte, verteld in zijn eigen woorden Uitvoerende Postbank Kleinkunst Festival 1996/1997 21 maart 1997 Pieter van Empelen
Hij zag het scherp - over de onherbergzame wereld van Jules de Uitvoerende Postbank Kleinkunst Festival 1996/1997 21 maart 1997 Pieter van Empelen
Hommage aan Michel van der Plas Muzikale uitvoering Amsterdams Kleinkunst Festival 1992/1993 18 maart 1993