Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.
Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Joke den Heijer

| Naam | Joke den Heijer |
|---|
Er is nog geen biografie beschikbaar voor Joke den Heijer. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!
Theater CV
Joke den Heijer heeft bijgedragen aan 2 productie(s).
Joke den Heijer heeft gewerkt in de volgende functies:
- Muzikale uitvoering - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Joke den Heijer heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
| Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
|---|---|---|---|---|---|
| Mensenkind | Muzikale uitvoering | Tie 3 Theater van De Derde Wereld | 1984/1985 | 26 oktober 1984 | Edsel Samson |
| Tsaar Saltaan, Prins Guidoon en de zwaan | Muzikale uitvoering | Theatergroep Kwatta | 2006/2007 | 6 mei 2007 |