De TheaterEncyclopedie is vernieuwd!

Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Informatie

I La Galigo van Robert Wilson

Deze voorstelling van Robert Wilson kwam tot stand dankzij de samenwerking van Gastprogrammering Het Muziektheater, Change Performing Arts, Purnati Center for The Arts, Esplanade Theatres on The Bay, Lincoln Center Festival, Forum Universal de les Cultures, Les Nuits de Fourvière, Ravenna Festival en werd in Nederland gepresenteerd door Gastprogrammering Het Muziektheater.

Team

Regie: Robert Wilson
Dramaturgie: Robert Wilson
Kostuums: Joachim Herzog
Decorontwerp: Robert Wilson, Christophe Martin
Lichtontwerp: Robert Wilson, A.J. Weissbard
Muziek: Rahayu Supanggah
Uitvoering muziek: Anusirwan, Arifin Manggau, Basri Baharuddin Sila, Darsono, Hamrin Samad, I Wayan Sadera, Imran Rauf, Rafiloza Bin Rafii, Solihing Bin Dorahing, Zamraful Fitria, Puang Matoa Saidi, Rahayu Supanggah

Rolverdeling

M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Amri Asrun (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Iwan Wiyanto (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ysan Budiawan Nadjamuddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Gede Sudiarcana (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Faizal Yunus (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Ketut Rina (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Coppong Daeng Rannu (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Kadek Tegeh Okta (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ascafeony Daengtanang Maladjong (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Indra Widaryatno (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Didi Annuruansyah Hasyim (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Satriani Kamaluddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sri Qadariatin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sefi Indah Prawarsari (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ni Made Sumartini (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sitti Aisyah (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin Salinrunglangi (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Amri Asrun (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Amri Asrun (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Iwan Wiyanto (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Iwan Wiyanto (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ysan Budiawan Nadjamuddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ysan Budiawan Nadjamuddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Gede Sudiarcana (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Gede Sudiarcana (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Faizal Yunus (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Faizal Yunus (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Ketut Rina (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Ketut Rina (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Coppong Daeng Rannu (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Coppong Daeng Rannu (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Kadek Tegeh Okta (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Kadek Tegeh Okta (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ascafeony Daengtanang Maladjong (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ascafeony Daengtanang Maladjong (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Indra Widaryatno (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Indra Widaryatno (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Didi Annuruansyah Hasyim (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Didi Annuruansyah Hasyim (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Gede Sudiarcana (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
I Gede Sudiarcana (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Muhammad Agung Kordova (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
M. Gentille Andi Lolo (Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ridwan Anwar (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Satriani Kamaluddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Satriani Kamaluddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Zulsafri Nurdin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sri Qadariatin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sri Qadariatin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Abdul Murad (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Wangi Indriya (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sefi Indah Prawarsari (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sefi Indah Prawarsari (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ni Made Sumartini (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Ni Made Sumartini (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sitti Aisyah (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Sitti Aisyah (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin Salinrunglangi (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Jusneni Fachruddin Salinrunglangi (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
B. Kristiono Soewardjo (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)
Erythrina Baskorowati (Dansende meisjes / Het schip van Sawérigading / Krijgers van Cina)

Bronnen