Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:

  • Auteur: Barripskie
  • Muziek: Barripksie



Rolverdeling en uitvoerenden

Tjippo Deppo / Hein van "Eer en Deugd" / Een Soldaat / De Sergeant / Starrenkoeker:Chris de la Mar
Sobat Slanet Solo, Eerste Minister tevens afslager / Dr. Kuyper / Lammetje Maandag: Ben van Noorden
De Soltane / Een Koppelaarster / Een arme vrouw / Moeke / Starrenkoeker : Rika Kley
De Favorite, Miss Britton / De Nederlandsche Maagd: Sien de la Mar Commère
De Zeekapitein: John Stor Compère
Fabrikius / Cort van der Linden / De Italiaan / De Gezant: Henri Stroethoff
Eerste Danseres / Marianne: Maddy Encla
Tweede Danseres / De Weesjongen / 't Schooiertje / De Chasseur / Brittannia : Fien de la Mar
Derde Danseres / Een boerinnetje / Het weesmeisje / Miss Florie Everywhere: Emmy Arbous
De Opper-Eunuch / London / Manager: Jean F. de Gidts
Hofdame / Dame van Stationswacht: Jopie van Zon
Tinus / De Neutrale Courant / De Kellner : Louis Davids
Deurwaarder / Postuma / De Pruis : R. de Wilde
Deurwaarder / Lid van "Eer en Deugd" / Bosboom / Koperen Hein: Jan Moritz
Deurwaarder / Lid van "Eer en Deugd" / Pleyte / Een Sergeant / Manager : Sam den Hartogh
Mobilisatiechef / Bombardier Welle: Henri le Dent
Kamerlid Duys: Dhr. Schouten
Germania: Tine Carp
Rembrandt: Barend Barendse
Het Nederlandsch Dubbel-Mannenkwartet o.l.v. A. Hille



      Taferelen

      PROLOOG
      (1) In de tuin van Tjippo Deppo, Soesoehoenan Adhipatti van Bantam
      (A) Danse Orientale met Maddy Encla, Fien de la Mar, Emmy Arbous
      (2) Aankomst in Holland
      (3) Centraal Station
      (B) Locomotive Rag met Maddy Encla, Willy Encla
      (4) Het Damrak, De Trams
      (C) Bravo Amsterdam!!!!
      EERSTE BEDRIJF
      1ste Tafereel
      2de Tafereel: Half om Half
      3de Tafereel: Het Burgerweeshuis
      4de Tafereel: Het arme gezin
      5de Tafereel: De politieke Bewaarschool
      6de Tafereel: M
      7de Tafereel: Tante Ant van Broek in Waterland
      8ste Tafereel: De kroeg van Lammetje Maandag
      (D) The Foxtrott met Maddy Encla, Willy Encla
      TWEEDE BEDRIJF
      1ste Tafereel: Het IJ - Terug van de Zangwedstrihjd
      2de Tafereel: Tinus Kampioen-bokser
      3de Tafereel: Landstormoefeningen
      4de Tafereel: Tinus verdedigt onze onafhankelijkheid
      5de Tafereel: De Starrenkoekers
      6de Tafereel: Het Rembrandtplein
      7de Tafereel: Rembrandt Hulde!!

      Bronnen