Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.
Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Gezelschap Hoedt en Bingley
| Naam | Gezelschap Hoedt en Bingley |
|---|---|
| Opgericht | 1818 |
| Opgeheven | 1844 |
| Genre | Toneel |
Informatie
Volgens het naslagwerk van Piet Hein Honig 1984 stond het Gezelschap Hoedt en Bingley van1818 tot en met 1844 onder leiding van Jan Hendrik Hoedt en Wilhelmus Albertus Bingley. Thuisbasis zouden de Koninklijke Hollandsche Schouwburg, 's-Gravenhage en de Rotterdamsche Schouwburg (1774-1887), Rotterdam geweest zijn.
Producties
Een chronologisch overzicht van de voorstellingen geproduceerd door het Gezelschap Hoedt en Bingley voor zover geregistreerd in de Productiedatabase:
Een alfabetisch overzicht van de voorstellingen geproduceerd door het Gezelschap Hoedt en Bingley voor zover geregistreerd in de Productiedatabase: voorstellingen
Bronnen
- Productiedatabase
- Acteurs- en Kleinkunstenaarslexicon van Piet Hein Honig
