Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld.

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Vastlegging

      Informatie

      Friedrichswald van Theu Boermans

      Team

      Regie: Theu Boermans
      Dramaturgie: Dorine Cremers, Rezy Schumacher
      Productie: Reinko Kuiper, Edith den Hamer
      Kostuums: Gerwin Smit
      Decorontwerp: Guus van Geffen, Remmelt van Kleef
      Lichtontwerp: Guus van Geffen
      Muziek: Jan Pieter Koch

      Rolverdeling

      Sabri Saad el Hamus (Mohammed Badr Sadiq, Euro-ambtenaar)
      Khaldoun Elmecky (Said Badr Sadiq, broer van Mohammed)
      Natasja d' Armagnac (Chadijs Badr Sadiq, zus van Mohammed en Said)
      Adel Salem (Hag Rachid, oude Emir)
      Michiel Varga (Jan-Hein Voorburg, Euro-ambtenaar / Ex-predikant)
      Myranda Jongeling (Eva Gottmann, dochter van Konrad Gottmann)
      Anneke Blok (Marianne Dauphin, dochter van Charles Dauphin)
      Rik Launspach (De toneelspeler, ex-intendant van het Euro-theater)
      Marisa van Eyle (Hilde, wetenschapster)
      Marisa van Eyle (Hilde, wetenschapster)
      Kees Coolen (Charles Dauphin, ex-president van de Verenigde Staten van Europa)
      Kees Coolen (Charles Dauphin, ex-president van de Verenigde Staten van Europa)
      Bas van Avezaath (Generaal, Zweedse minister van Onderwijs en Wetenschappen)
      Istvan Jeney (Generaal, Hongaarse minister van Sociale Zaken)
      Paul Beudel (Generaal, Italiaanse minister van Economische Zaken)
      Greet Vos (Generaal, Griekse minister van Milieu en Cultuur)
      Lukas Dijkema (Doodgraver)
      Hans van Haaster (Moedermoordenaar)
      Bert Geurkink (Jack, dichter en voormalig perschef)
      Carlo Scheldwacht (Japanner, zakenman)
      Esther Brokke (Fatum, deus ex machina)

      Bronnen