Fa. van der Pijl-Bakvis
Er is nog geen biografie beschikbaar voor Fa. van der Pijl-Bakvis. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!
Theater CV
Fa. van der Pijl-Bakvis heeft bijgedragen aan 3 productie(s).
Fa. van der Pijl-Bakvis heeft gewerkt in de volgende functies:
- Kapwerk - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Fa. van der Pijl-Bakvis heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
---|---|---|---|---|---|
Das gibt's nur einmal | Kapwerk | Operettegezelschap Harden-Susan | 1951/1952 | 26 september 1951 | Paul Harden |
Sag' beim Abschied leise servus | Kapwerk | Stichting Hoofdstad Operette | 1954/1955 | 4 september 1954 | Otto Aurich |
Simon en Laura | Kapwerk | De Schouwspelers | 1958/1959 | 9 oktober 1958 | Coba Kelling |