Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

TitelExposes (Pianovariaties V)
ProducentHet Nationale Ballet
Disciplinedans
Onderwerpballet, modern ballet, Nederland
Premièredatum18 januari 1984
Seizoen1983/1984
LocatieStadsschouwburg, Amsterdam (1894)
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
PermalinkPermanente link naar deze pagina. Gebruik ctrl-click om de link te kopiëren.<br> Het complete adres is: <br> <code>theaterencyclopedie.nl/id/01944077-c650-7277-ad22-bf15b83ed1a7</code> - xmlSemantische informatie in XML. - jsonSemantische informatie in JSON. - rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur

Exposed, ook bekend onder de titel Pianovariaties V is een ballet van Hans van Manen op muziek van Claude Debussy (Etudes 1 en 10,, Morceau de Concours no.6 en Berceuse Héroique).

Wereldpremière: 18 januari 1984, Stadsschouwburg (1894), Amsterdam


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.


      Vastlegging


      Bronnen