Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

TitelEconomic Theory for Dummies
Ondertitel(Frascati on Money)
ProducentAmund Sjolie Sveen
Co-productie metSteirischer Herbst, New Theatre Institute of Latvia, Barents Spektakel Festival, Imagine 2020
Disciplinetoneel
OnderwerpNoorwegen, Oostenrijk, performance, solotoneel
Premièredatum28 september 2013
Seizoen2013/2014
LocatieOp locatie
OpmerkingenLocatie: Pauluskerk, Rotterdam.
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
  • Klik op de button om je afbeeldingen te uploaden!
  • Intern-upload.png


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:

  • Auteur: Amund Sjolie Sveen




      Rolverdeling en uitvoerenden

      NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.

      Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.



          Informatie

          Economic Theory for Dummies van Amund Sjolie Sveen

          Amund Sjolie Sveen

          Seizoen: 2013/2014

          Trefwoorden: Solo

          Uitvoerende: Amund Sjolie Sveen

          Bronnen