<protect>
E Negernan - Tayer Antiyano Pa Arte Dramatico - 1972-02-08
Titel | E Negernan |
---|---|
Producent | [[Tayer Antiyano Pa Arte, Dramatico]] |
Premièredatum | 8 februari 1972 |
Locatie | Op locatie|Op locatieDe eigenschap “Locatie” (als paginatype) met de invoerwaarde “Op locatie|Op locatie” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces. |
Productierecord (Axiell) | Catalogus Theatercollectie |
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Auteur: Jean Genet
- Vertaling: Rhonnie Sille
- Regie: Tone Brulin
- Choreografie: Carlos Sillé
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.
</protect>
Informatie
E Negernan van Jean Genet vertaald door Rhonnie Sille
Tayer Antiyano Pa Arte Dramatico
Trefwoorden: Curacao, Nederlandse Antillen
Regie: Tone Brulin
Choreografie: Carlos Sillé
Uitvoerenden: Laura Quast, Rhonnie Sille
Bronnen