Uit TheaterEncyclopedie
Dodo van Aarem

| Naam | Dodo van Aarem |
|---|---|
| Geboortedatum | 1965 |
| Geboorteplaats | Voorburg |
| Beroep | Kostuumontwerper |
| Externe databases: | |
| RKD |
Biografie
Dodo van Aarem (1965) is een Nederlands kostuumontwerpster en grafisch vormgeefster. Zij studeerde onder andere mode aan de ArtEZ hogeschool voor de kunsten in de jaren 1984-1989.
Theater CV
Dodo van Aarem heeft bijgedragen aan 2 productie(s).
Dodo van Aarem heeft gewerkt in de volgende functies:
- Regie - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Productie - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Auteur (schrijver libretto, scenario) - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Decor - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Kostuums - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Poppen - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Dodo van Aarem heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
| Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
|---|---|---|---|---|---|
| Irene de sirene | Regie | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |
| Irene de sirene | Productie | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |
| Irene de sirene | Auteur (schrijver libretto, scenario) | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |
| Irene de sirene | Decor | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |
| Orlando | Kostuums | Theater aan het Spui, 's-Gravenhage | 2003/2004 | 30 oktober 2003 | |
| Irene de sirene | Kostuums | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |
| Irene de sirene | Poppen | De Dutch Don't Dance Division | 2004/2005 | 22 juni 2005 | Rinus Sprong, Dodo van Aarem |