Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.

Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

TitelDido ile Aeneas
Oorspronkelijke titelDido and Aeneas
ProducentHolland Opera
Disciplinemuziektheater
Onderwerpopera
Premièredatum11 mei 2012
Seizoen2011/2012
LocatieVeerensmederij, Amersfoort
OpmerkingenNieuwe versie.
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
PermalinkPermanente link naar deze pagina. Gebruik ctrl-click om de link te kopiëren.<br> Het complete adres is: <br> <code>theaterencyclopedie.nl/id/01944078-59d9-726e-aed1-e34a3c699948</code> - xmlSemantische informatie in XML. - jsonSemantische informatie in JSON. - rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur

Op basis van de geregistreerde gegevens is het zo goed als zeker dat deze voorstelling gebaseerd dan wel geïnspireerd is op Dido and Aeneas van Henry Purcell.


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.


      Muzikale uitvoering: Carthago Consort, Machteld van Delft, Laura Brüggen, Noortje Braat, Heleen Knoop, Philippine Hugen, Marleen Veldstra, Tom Moonen, Rena Scholtens, Diederik van Dijk, Norma Brooks, Israel Golani, Jurgen Burdorf en Niek Idelenburg

      Bronnen