Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

TitelDe zwakke zijde der vrouwen
ProducentGezelschap Jacqui
DisciplineToneel
Premièredatum2 november 1876
Seizoen1876/1877
LocatieThéâtre Tivoli, Nes, Amsterdam
  • Klik op de button om je afbeeldingen te uploaden!
  • Intern-upload.png


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




        Rolverdeling en uitvoerenden

        NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.

        Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


            Informatie

            De zwakke zijde der vrouwen vaudeville-operette in één bedrijf
            Op dezelfde avond gaat in première: Een geheim huwelijk of de terugkomst uit Mexico Producent: Gezelschap Jacqui
            Seizoen: 1876/1877

            Rolverdeling

            Tammerlan, kunstschilder: Dhr. Pereira
            Califourchon, opzetter van vogels: Johan Kelly
            Mimi, bloemenmaakster: Mej. Trim
            Zizine, idem: Mina Buderman-van Dijk

            Bronnen