Op dit moment zijn we bezig met een noodzakelijke upgrade van de Theaterencyclopedie. Tijdens deze upgrade is de website wel te bekijken, maar het doen van bewerkingen is op dit moment niet mogelijk. Excuses voor het ongemak.

Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.

De pasja en de beer - Scapino Ballet - 1965-10-07

Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken



Collectie TIN

TitelDe pasja en de beer
ProducentScapino Ballet
Disciplinedans
Onderwerpballet
Premièredatum7 oktober 1965
Seizoen1965/1966
LocatieStadsschouwburg, Amsterdam (1894)
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
PermalinkPermanente link naar deze pagina. Gebruik ctrl-click om de link te kopiëren.<br> Het complete adres is: <br> <code>theaterencyclopedie.nl/id/01944072-c3c2-7208-851a-2d23c91ab5a3</code> - xmlSemantische informatie in XML. - jsonSemantische informatie in JSON. - rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur


Context

Dit ballet is met Feest en Straatspelletjes als "triple bill" uitgevoerd.

Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.


      Vastlegging


      Afbeeldingen


      Bronnen