Op dit moment is de site in onderhoud. Bepaalde pagina's zien er misschien niet uit zoals je gewend bent. Hier wordt aan gewerkt. Excuses voor het ongemak.
De over-alls - Pandemonia Produkties - 1997-06-15
Uit TheaterEncyclopedie
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Auteur: Huib van Dijk
- Kostuums: Lea Witmondt
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Bronnen
Categorieën:
- Productie
- Productie-NLD
- Auteur Huib van Dijk
- Kostuums Lea Witmondt
- Uitvoerende Huib van Dijk
- Uitvoerende Jan Leibbrandt
- Uitvoerende Ton Haas
- Uitvoerende Elly Vrolijk
- Uitvoerende en anderen
- Toneel
- Seizoen 1998/1999
- Seizoen 1997/1998
- Straattheater
- Seizoen 1999/2000
- Seizoen 1996/1997
- Producties Pandemonia Produkties
- Premieres Technische Universiteit, Eindhoven
