Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Geenaffichegevonden.png

TitelDe geborduurde bal
ProducentStichting Amsterdamsch-Rotterdamsch Tooneelgezelschap
DisciplineToneel
OnderwerpKomedie
Premièredatum25 juni 1947
Seizoen1947/1948
LocatieOp locatie
OpmerkingenLocatie: Openluchttheater Dijkzigt, Rotterdam.

Bron: Theatercollectie (Adlib)


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:



Rolverdeling en uitvoerenden

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Informatie

      De geborduurde bal van S.I. Hsiung

      Team

      Producent: Stichting Amsterdamsch-Rotterdamsch Tooneelgezelschap
      Regie: August Defresne
      Kostuums: Marie Sternheim

      Rolverdeling

      Frits van Dijk (De regisseur)
      Joost Sternheim (De inspecient)
      Louis Saalborn (Wang Yun, 1e Minister)
      Hetty Beck (Chen, zijn vrouw)
      Johan Fiolet (Su, Generaal van de draak)
      Carla de Raet (Gouden stroom, oudste dochter van Wang Yun, vrouw van Su)
      Louis van Gasteren (Wei, Generaal van de tijger)
      Nelly Ernst (Zilverstroom, 2e dochter van Wang Yun, vrouw van Wei)
      Mies Hagens (Parelstroom, jongste dochter van Wang Yun)
      Jasper Eikema (Adjudant van Wang Yun / Adjudant)
      Paul van der Lek (Adjudant van Wang Yun / De bode)
      Thorwald Dudok van Heel (Koetsier / Soldaat / Gevangen-bewaarder)
      Edwin Thomas (Ma En Kiang / Jonge minnaar)
      Johan Schmitz (Shieh Ping Kwei, tuinman bij Wang Yun)
      Gerrit Lindenberg (De beul / Jonge minnaar)
      Jenny van Maerlant (Prinses der westelijke landstreken)
      Riek Schagen (Dienares van de Prinses der westelijke landstreken)
      Antoinette de Visser (Dienares van de Prinses der westelijke landstreken)
      Jan Greter (Soldaat der westelijke landstreken)
      Raymond Oosthout (Soldaat der westelijke landstreken)
      Marinus Smit (Soldaat der westelijke landstreken)
      Henk Molenberg (Soldaat der westelijke landstreken)
      Eli Blom (Jonge minnaar)
      Wim Vesseur (Jonge minnaar / Bewaker 1e bergpas / Bewaker 2e bergpas / Bewaker 3e bergpas / Minister)
      Egbert van Paridon (De vogel / Soldaat)

      Bronnen