De TheaterEncyclopedie is vernieuwd!

Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Geenaffiche.png

TitelCoppelia
ProducentHet Nationale Ballet
DisciplineDans
OnderwerpModern ballet
Premièredatum14 februari 2008
Seizoen2007/2008, 2009/2010, 2016/2017
LocatieHet Muziektheater, Amsterdam

Informatie

Coppelia van Janine Brogt

Team

Dramaturgie: Janine Brogt
Producent: Het Nationale Ballet
Choreografie: Ted Brandsen, Rex Clemensia
Kostuums: Sieb Posthuma, François-Noël Cherpin
Decorontwerp: Sieb Posthuma
Lichtontwerp: James F. Ingalls
Muziek: Léo Delibes
Uitvoering muziek: Holland Symfonia
Gedirigeerd door: Boris Gruzin

Rolverdeling

Rex Clemensia (Breakdancer)
Igone de Jongh (Zwaantje)
Artem Yachmennikov (Frans)
Mathieu Gremillet (Dr. Coppelius)
Natalia Hoffmann (Anna Marx)
Natasja Lucassen (Coppelia)
Jaione Zabala (Vriendin Emma)
Ainara Garcia Navarro (Vriendin Shanta)
Rosi Soto (Vriendin Joy)
Emanouela Merdjanova (Vriendin Lola)
Maiko Tsutsumi (Vriendin Lula)
Sefton Clarke (Vriend Brick)
Juanjo Arques (Vriend Nino)
Steven Etienne (Vriend Neo)
J'aime Crandall (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Joanna Mednick (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Laura Hidalgo (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Seo Yeon Yu (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Viktoriya Ananyan (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Milena Sidorova (Assistentes Dr. Coppelius (de stewardessen))
Jeanette Vondersaar (Tante Lydia)
Giovana Magnani (Frida, moeder Frans)
Nicolas Rapaic (Frits, vader Frans)
Vera Tsyganova (Balletjuf)
Kim Viera (Rock & roll-koppel)
Nicholas Mishoe (Rock & roll-koppel)
Pascalle Paerel (Ballroomdansers)
Claire Dumond (Ballroomdansers)
Julia Gillespie (Ballroomdansers)
Jan Zerer (Ballroomdansers)
Peter Leung (Ballroomdansers)
Wolfgang Tietze (Ballroomdansers)
Rachel Oomens (Aerobicmeisjes)
Veronique Tamaccio (Kamermeisje)
Yaset Rosell (Gewichtheffers)
Rink Sliphorst (Gewichtheffers)
Charlotte Chapellier (Celebrity guest: Maria Merlina, filmster)
Arthur Shesterikov (Celebrity guests: Bodyguards)
Oleksey Smolyakov (Celebrity guests: Bodyguards)
Dario Mealli (3 Ooms)
Koen Havenith (3 Ooms)
Maia Makhateli (Celebrity guest: Lolita)
Daniela Cardim (3 Tantes)
Orlando Russell (3 Ooms)
Samantha Mednick (3 Tantes)
Ami Sakachi (Celebrity guests: Soapies)
Roman Artyushkin (James Bond)
Michele Jimenez (Carmencita)
Juan Eymar (Piraat)
Tycho Hupperets (Glamrockster)
Janusz Madej (Dominee)
Sang-Yi Han (3 Tantes)
Chao Shi (Bakker)
Nina Dijkman (Hondje Mitzi)
Dimitri Sneiders (Hondje Doc)
Noémi Woning (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Tim van Poucke (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Sandra Turcinovic (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Jip Hageman (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Matthijs de Graaf (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Felicia van der Wijk (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Romy Sluijs (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Britt Liberg (Balletstudenten / Bruidsmeisjes / Bruidsjonkers)
Floor Scholten (Obers)
Evelien Emmens (Obers)
Victor van Vliet (Cameramannen)
Nico Weggemans (Cameramannen)
Laurens Visser (Fotograaf)

Bronnen