Cato van Dijck

Naam | Cato van Dijck |
---|
Er is nog geen biografie beschikbaar voor Cato van Dijck. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!
Theater CV
Cato van Dijck heeft bijgedragen aan 4 productie(s).
Cato van Dijck heeft gewerkt in de volgende functies:
- Uitvoerende zang - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Uitvoerende - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
- Muzikale uitvoering - Zie lijst (A-Z) of lijst (datum)
Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Cato van Dijck heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:
NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.
Productie | Functie | Producent | Seizoen | Premièredatum | In regie van |
---|---|---|---|---|---|
We've Got Soul, with A Capital 'S' | Uitvoerende zang | Stichting Dragon Productions, Productions | 5 oktober 2009 | ||
Murder Ballads | Uitvoerende | Sluysmans & Van Warmerdam | 2012/2013 | 5 augustus 2012 | Vincent van Warmerdam, Michel Sluysmans |
Judee Sill. A Californian Dreamer | Uitvoerende | Toneelgroep Maastricht | 2014/2015 | 19 september 2014 | Vincent van Warmerdam, Michel Sluysmans, Servé Hermans |
Blackface | Muzikale uitvoering | Orkater | 2008/2009 | 19 maart 2009 | Vincent van Warmerdam, Michel Sluysmans |