Categorie:Premieres Stadsschouwburg, Heerlen
Uit TheaterEncyclopedie
Zie ook Stadsschouwburg, Heerlen
Pagina’s in categorie "Premieres Stadsschouwburg, Heerlen"
Deze categorie bevat de volgende 160 pagina’s, van de 160 in totaal.
A
- A Quiet Place - Toneelacademie Maastricht - 1987-04-28
- Aardappel - Stadsschouwburg Heerlen - 1995-09-15
- Aida - Zuid Nederlandse Opera - 1966-04-21
- Alla valse - Euregio Dans - 1999-10-28
- Angelino - Beppe Costa - 1998-02-05
- Aoi no ue - Nippon Nôgaku-Dan - 1970-05-21
- Ariadne auf Naxos - Die Bühnen der Stadt Essen - 1972-05-18
- Ascanio in Alba - Kameropera Warschau - 2000-09-05
- Avondrood - 't Arsenaal - 2003-02-04
B
- Blind Date - Euregio Dans - 1999-12-28
- Boccaccio - Limburgs Symphonie Orkest - 1986-09-19
- Boris Godoenov - Staatsopera van Bulgarije (Nationale Opera van Sofia) - 1967-02-14
- Bremer Freiheit - Grenzland Theater - 1974-03-04
- Bristle - Donald Byrd / The Group - 1993-11-03
- Büch denkt hardop - Boudewijn Büch - 1995-10-04
C
- Carmen - Limburgs Symphonie Orkest - 1985-03-01
- Carmen - Opera Royal De Wallonie - 1991-11-30
- Cinderella - Koninklijk Ballet van Vlaanderen - 1992-02-26
- Clytemnestra - Martha Graham Dance Company - 1962-12-16
- Concave - Euregio Dans - 2000-05-04
- Coppelia - Ballet de l' Opéra de Wallonie - 1991-05-11
- Coppelia - The Royal Ballet - 1966-05-18
- Cordées - Euregio Dans - 1999-12-28
- Così fan tutte - Kameropera Warschau - 2000-09-09
D
- Das Land des Lächelns - Deutsches Tourneetheater München - 1987-02-20
- De gelaarsde kat - Limburgs Jeugdtoneel - 1990-09-24
- De gestreepte droom - Praag Het Zwarte Theater - 1968-11-11
- De kostganger - Theatergroep Bij Leven en Welzijn - 1981-10-16
- De spooktrein - AVOS (Alles Voor Onze Soldaten) Toneelgezelschap - 1945-10-01
- De toverfluit - De Bolhoed - 1994-04-23
- Der Bajazzo - Stadttheater Aachen - 1973-02-05
- Der Opernball - Limburgs Symphonie Orkest - 1982-09-17
- Der Rosenkavalier - Staatsopera van Lodz - 1989-03-29
- Der Schauspieldirektor - Kameropera Warschau - 2000-09-10
- Der Tsarewitsch - Stadttheater Aachen - 1941-10-10
- Diabolo - Slava's Dream Theatre - 1999-08-17
- Diaghilev- de uitverkorenen - Euregio Dans Forum - 1998-10-14
- Die Csárdásfürstin - Limburgs Symphonie Orkest - 1990-09-15
- Die Entführung aus dem Serail - Kameropera Warschau - 2000-09-03
- Die Entführung aus dem Serail - Limburgs Symphonie Orkest - 1972-11-09
- Die Fledermaus - Das Berliner Operettentheater - 1967-01-03
- Die Fledermaus - Limburgs Symphonie Orkest - 1975-09-20
- Die lustige Witwe - Limburgs Symphonie Orkest - 1979-03-09
- Die lustige Witwe - Zuid Nederlandse Opera - 1965-12-07
- Die lustigen Weiber von Windsor - Theater Oberhausen - 1970-12-29
- Die verkaufte Braut - Zuid Nederlandse Opera - 1969-09-20
- Die Zauberflöte - Kameropera Warschau - 2000-09-21
- Don Giovanni - Limburgs Symphonie Orkest - 1976-03-12
- Double croche - Ballet Royal de Wallonie - 1986-11-29
- Driekoningenavond - Katona József Theatre - 1990-09-18
- Durch die Gartenmauer - Schweizer Theatergastspiele - 1965-03-06
E
- E.C. - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Ein netter Herr - Theater in der Josefstadt - 1963-11-10
- Ein Sommernachtstraum - Ballet des Badischen Staatstheaters Danza Viva - 1989-09-12
- Eine Nacht in Venedig - Theater Oberhausen - 1971-09-28
- Entertaining Mr. Sloane - Belgrade Theatre of Coventry - 1971-11-08
- Eros en de eenzame man - Toneelhuis - 1999-02-02
F
- F-at-ust v 3.0 - La Fura dels Baus - 1999-09-02
- Face to Face - - 1990-12-16
- Faust - Opera Royal De Wallonie - 1988-05-24
- Fever Swamp - Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - 1987-03-18
- Fifa Blatter - Janke Dekker Producties b.v. - 2017-01-16
- Forever and Ever - Earthfall Dance - 1997-02-25
- Fragile - Galili Dance - 1998-01-08
G
H
I
- Idomeneo, rè di Creta - Kameropera Warschau - 2000-09-14
- Ik krijg je nog wel - Pim's Theater Produktie - 1971-11-16
- Il barbiere di Siviglia - Limburgs Symphonie Orkest - 1981-03-13
- Il barbiere di Siviglia - Opera Royal De Wallonie - 1988-03-01
- Il rè pastore - Kameropera Warschau - 2000-09-20
- Il sogno di Scipione - Kameropera Warschau - 2000-09-19
- Il trovatore - Compagnia d' Opera Italiana di Milano - 1966-10-12
- Images - Ballet Royal de Wallonie - 1986-11-29
L
- L'oca del Cairo - Kameropera Warschau - 2000-09-10
- La bayadère - Staatsopera van Tatarstan - 1995-03-21
- La Bohème - Limburgs Symphonie Orkest - 1978-02-22
- La bohème - Opera Royal De Wallonie - 1991-06-01
- La finta giardiniera - Kameropera Warschau - 2000-09-04
- La finta semplice - Kameropera Warschau - 2000-09-07
- La traviata - Compagnia d' Opera Italiana di Milano - 1986-11-13
- La traviata - Opera Royal De Wallonie - 1988-12-17
- Lazy Afternoon - Euregio Dans - 2000-05-04
- Le nozze di Figaro - Kameropera Warschau - 2000-09-16
- Les contes d'Hoffmann - Opera van Krakau - 1994-11-01
- Les contes d'Hoffmann - Staatsopera van Krakow - 1994-11-01
- Lo sposo deluso - Kameropera Warschau - 2000-09-10
- Lorca y Dalí, perros de luna - Euregio Dans Forum - 1999-02-19
- Los zand - Scapino Ballet - 1970-02-24
- Luchtkasteelen - N.V. Theater - 1931-11-29
- Lucia di Lammermoor - Staatsopera van Krakau - 1992-04-22
- Lucio Silla - Kameropera Warschau - 2000-09-12
M
- Madama Butterfly - Limburgs Symphonie Orkest - 1972-03-10
- Madama Butterfly - Opera Royal De Wallonie - 1986-12-04
- Madama Butterfly - Opera Royal De Wallonie - 1992-06-17
- Millenium Skiva - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Mireille - Opera Royal De Wallonie - 1987-02-03
- Musik und Tanz der Nationen - Nationale Ballet van Bratislava - 1963-11-04
N
O
P
- Pac 'm an - Stichting Dinin - 1985-03-17
- Passion 2000 - Ballet van de Staatsopera van Lodz - 1989-03-21
- Platvoetje - Cultura Nova - 1994-08-27
- Play Dead - Galili Dance - 1998-02-12
- Pleiades - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Programma II: The Sleeping Beauty - Het Nationale Ballet - 1982-06-19
R
S
- Sex III - Emily Woof - 1993-11-13
- Shared Distance - Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - 1987-03-18
- Sherlock Holmes - LAMDA - 1995-01-10
- Simon Boccanegra - Opera Royal De Wallonie - 1990-12-15
- Sizilianische Bauernehre - Stadttheater Aachen - 1973-02-05
- So ist es - ist es so? - Wiener Tournee-Theater - 1964-04-09
- Sophisticated Ladies - The New York Harlem Opera Ensemble - 1988-09-24
- Spawning - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Sputnik - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Statie 2 (Dorstig landschap) - Peter Baren - 1987-06-11
- Statie 5 (hier verzamelt zich naamloze energie, ook wel genoemd Vooruitgang) - Peter Baren - 1987-06-11
- Storytelling - Millenniumproof Entertainment & Enlightenment - Stichting Equator - 2000-02-01
- Stroomopwaarts - STEEK Produkties - 1990-05-25
T
- The Hostage - LAMDA - 1996-01-09
- The Kingdom of Desire - Contemporary Legend Theatre - 1996-09-02
- The Last Vaudevillian - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- The Life of Mandala - Tai-Gu Tales Dance Theatre - 1996-09-16
- The Lotus Eaters - Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - 1987-03-18
- The Prodigal Son's on The Road again - Ballet Royal de Wallonie - 1986-11-29
- The Rocky Horror Show - The Kenneth More Theatre - 1989-09-08
- The Wind-up - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12
- Through Nana's Eyes - Galili Dance - 1998-02-12
- Tijl Uilenspiegel bij de Chinezen - Limburgs Jeugdtoneel - 1989-02-19
- Titel niet bekend - Naimei Kan - 1995-01-21
- Tocco di donna - Euregio Dans - 2000-05-04
- Toru - Nippon Nôgaku-Dan - 1970-05-21
- Tour de chant - Jasperina de Jong - 1989-09-26
- Tramuntana tremens - Companyia Carles Santos - 1991-10-01
- Trekidos - Stadsschouwburg Heerlen - 1995-09-15
- Tuu - Momix American Dance Theatre - 2002-11-12