Beste Dien - Fontys Hogescholen - 2006-06-15
Titel | Beste Dien |
---|---|
Producent | Fontys Hogescholen |
Discipline | toneel |
Onderwerp | studententheater, beeldend theater |
Premièredatum | 15 juni 2006 |
Seizoen | 2005/2006 |
Locatie | Plaza Futura, Eindhoven |
Productierecord (Axiell) | Catalogus Theatercollectie |
Verhaal
Dries de Bakker speelt een alleenwonende, eenzame man. Van karton heeft hij een hondje in elkaar gezet, die hij elke ochtend voert. Hij heeft ook een droomvrouw van karton geplakt, waar hij elke ochtend mee ontbijt. Op een dag, terwijl het hevig regent, belt er een vrouw aan. Hij laat haar binnen en hij ziet dat ze verdraaid veel op de kartonnen vrouw lijkt. Ze worden verliefd en Dries doet de pop weg. Maar een vrouw van vlees en bloed, die haar eigen wil heeft, is anders dan een van karton. De relatie loopt helaas stuk en Dries blijft met zijn kartonnen hondje achter.
Context
De voorstelling 'Beste Dien' was een van de twee afstudeervoorstellingen van Twan Mickers.
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Regie: Twan Mickers
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
Muzikale uitvoering: Jorind Josemans en Conny Essbach
Afbeeldingen