Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:



Rolverdeling en uitvoerenden

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


    Muzikale uitvoering: Marieke Verkruisen, Nicolaas Duin, Marco Ludeman, Anke Piersma, Jelle Douma, Mieke Keizer, Jani Metso, Jasper van Rosmalen, Paulus van Kruizen, Georges Devdariani, Mark Eshuis, Bas Schneider, James Pollard, Leon Mennen, Matthijs Valkenwoud, Marnix Coster, Diederik van Dijk, Bas Rietmeyer

    Informatie

    Anatevka van Joseph Stein vertaald door Koen van Dijk

    Team

    Producent: Mark Vijn Theaterproducties BV
    Regie: Frank van Laecke
    Productie: Mark Vijn, Marcelle van Schaik
    Choreografie: Danny Rosseel
    Kostuums: Margot Koudstaal
    Decorontwerp: Paul Gallis
    Lichtontwerp: Coen van der Hoeven
    Muziek: Jerry Bock
    Uitvoering muziek: James Pollard, Nicolaas Duin, Leon Mennen, Marco Ludeman, Jelle Douma, Mark Eshuis, Anke Piersma, Mieke Keizer, Marieke Verkruisen, Georges Devdariani, Jani Metso, Diederik van Dijk, Jasper van Rosmalen, Paulus van Kruizen, Bas Rietmeyer, Bas Schneider, Matthijs Valkenwoud, Marnix Coster
    Gedirigeerd door: Jeroen Sleijfer
    Grime, kapwerk: Sebastiaan van der Ham

    Rolverdeling

    Henk Poort (Tevye)
    Doris Baaten (Golde)
    Sophie Veldhuizen (Hodel)
    Babette Holtmann (Tzeitel)
    Madelon van der Poel (Chava)
    Bea Meulman (Yente)
    Bert Simhoffer (Leiser Wolf)
    Marc-Peter van der Maas (Mottel)
    Addo Kruizinga (Perchik)
    Roel Vankerckhoven (Fyedka / Nachum)
    Marcel Jonker (Mordcha / Understudy Leiser Worl)
    Harry Slinger (Rabbijn)
    Paul Vaes (Agent / Understudy Tevye)
    Dennis ten Vergert (Mendel / Understudy Fyedka / Understudy Perchik / Understudy Mottel)
    Sandra Kwint (Shprintze)
    Charlotte Campion (Bielke)
    Kristel Klaasen (Understudy Hodel / Understudy Tzeitel)
    Laura Burgmans (Understudy Golde / Understudy Yente)
    Marit Slinger (Understudy Chava / Understudy Shrpintze / Understudy Bielke)
    Yannick Baetens (Swing / Understudy Mendel)
    Sandra Kwint (Ensemble)
    Charlotte Campion (Ensemble)
    Kristel Klaasen (Ensemble)
    Laura Burgmans (Ensemble)
    Marit Slinger (Ensemble)
    Yannick Baetens (Ensemble)
    Rianne Hekkema (Ensemble)
    Michele Tesoro (Ensemble)
    Marcel Postma (Ensemble)
    Thomasj Vets (Ensemble)

    Bronnen