Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.
Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Als men zijn beurs verliest - Grand Théâtre des Variétés - 1854-09-08
| Titel | Als men zijn beurs verliest |
|---|---|
| Producent | Grand Théâtre des Variétés |
| Discipline | toneel |
| Onderwerp | komedie, vaudeville (FR/NL) |
| Premièredatum | 8 september 1854 |
| Seizoen | 1854/1855 |
| Locatie | Grand Théâtre des Variétés, Amsterdam |
| Productierecord (Axiell) | Catalogus Theatercollectie |
Betrokkenen
De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.
Auteurs en makers
NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.
Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:
- Auteur: J.T.K.
Rolverdeling en uitvoerenden
NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.
- Jan Jacob Stoete (Raffineau, 39 jaar)
- Willem van Heesbeen (Julius Brisard, kunstschilder)
- Sophie van Gijtenbeek (Mevrouw Dumonul)
- Rooske Verplancke (Biscote, dienstmaagd van de herberg)
