Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffiche.png

TitelAlladin, de musical
ProducentTheaterproductiekantoor Hilversum
Co-productie metMusic Hall
DisciplineAmusementsvorm
OnderwerpMusical, België, Jeugdtheater
Premièredatum20 september 2002
Seizoen2002/2003
LocatieZaantheater, Zaandam
Opmerkingennaar 'Sprookjes uit 1001 nacht'

Bron: Theatercollectie (Adlib)


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:



Rolverdeling en uitvoerenden

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Informatie

      Alladin, de musical bewerkt door Edwin de Jongh

      Team

      Regie: Jos Dom
      Productie: Anouk Kapel
      Choreografie: Natascha Pire
      Kostuums: Marnik Baert, Marijke Vogelzang
      Decorontwerp: Marnik Baert
      Lichtontwerp: Coen van der Hoeven
      Muziek: Alain van Zeveren, Ralph Samantha, Jan Verheyen

      Rolverdeling

      Ivo Chundro (Alladin)
      Babette van Veen (Prinses Yasmine)
      Hakim Traïdia (Geest van de lamp)
      Michel Sorbach (Kaifas)
      Jimmy Hutchinson (Sultan)
      Pauline du Bois (Moeder Alladin / Afrika)
      Bart Poulissen (Stoffenverkoper / Euneuch / Korporaal 1 / Prins Ravi al Sleimir / Proloog / Afrika / Understudy Sultan)
      Arie Cupé (Slangenbezweerder / Koerier / Gezant / Wachter 1 / Parapludrager / Soldaat B / Afrika / Alternate Geest van de lamp)
      Ara Halici (Understudy Geest van de lamp)
      Ara Halici (Understudy Geest van de lamp)
      Koen Smit (Youssouf / Dienaar 1 / Popband / Soldaat A / Understudy Alladin)
      Merlijn de Vries (Mustafa / Popband / Soldaat A / Volk / Afrika / Drager)
      Ruben Thurnim (Abdelhaved / Backing-Vocal 3 / Dienaar 3 / Soldaat A / Muzikant 3 / Drager)
      Yorick Bakker (Sidi / Dienaar 2 / Backing-Vocal 2 / Soldaat A / Prins Mohammed Boubouli)
      Remco Vereijken (Karim / Proloog / Backing-Vocal 1 / Wachter 2 / Soldaat A / Volk / Afrika / Understudy Youssouf)
      Silvia Kottman (Proloog / Grotgeest / Buikdanseres / Drie wensen / Soldaat B / Harem / Volk / Afrika / Gevolg)
      Rebecca Spellman (Proloog / Grotgeest / Buikdanseres / Drie wensen / Soldaat B / Harem / Popband / Volk / Afrika / Gevolg)
      Dominique Aref (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Understudy Layali)
      Jorien Molenaar (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg)
      Bettina Holwerda (Proloog / Grotgeest / Drie wensen / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Understudy Prinses Yasmine)
      Froukje Jansen (Proloog / Grotgeest / Volk / Afrika / Harem / Soldaat B / Gevolg / Bekerdame)
      Donald Streeter (Proloog / Popband / Soldaat A / Muzikant 1 / Drager / Volk / Afrika)
      Steffen van der Kolk (Proloog / Bedelaar / Popband / Muzikant 2 / Drager / Soldaat A / Volk / Afrika / Understudy Gang)
      Hans Langhout (Swing 1 / Alle mannelijke ensemblerollen / Soldaat / Volk / Afrika / Gevolg)
      Arnost Kraus (Swing 2 / Alle mannelijke ensemblereollen / Bedelaar)
      Lotte Horlings (Alternate Prinses Yasmine)

      Bronnen