Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:



Rolverdeling en uitvoerenden

Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


      Muzikale uitvoering: Slagwerk Den Haag en Olga Khoziainova

      Informatie

      Access All Areas

      Team

      Producent: Het Nationale Ballet, Slagwerk Den Haag
      Choreografie: Redha Benteifour, Ashley Page
      Kostuums: Redha Benteifour, Ashley Page, Netty de Swardt
      Decorontwerp: Pepijn van Zoest
      Lichtontwerp: Bert Dalhuysen
      Muziek: Ron Ford, Merlijn Twaalfhoven, Christopher Rouse, John Cage, Michael Gordon
      Uitvoering muziek: Slagwerk Den Haag, Olga Khoziainova

      Rolverdeling

      Laura Benningshof
      Nathalie Caris
      Enrichetta Cavallotti
      Sabine Chaland
      Charlotte Chapellier
      Coleen Davis
      Monique Duurvoort
      Megumi Eda
      Simona Ferrazza
      Sarah Fontaine
      Kumiko Hayakawa
      Natalia Hoffmann
      Paola Inguaggiato
      Caroline Sayo Iura
      Ruta Jezerskyte
      Igone de Jongh
      Britt Juleen
      Jennifer Karius
      Denise Kromopawiro
      Véronique Lauwers
      Larissa Lezhnina
      Marisa Lopez
      Jane Lord
      Ainara Garcia Navarro
      Christiane Palha
      Maya Pevzner
      Maartje Prince
      Anna Seidl
      Rosi Soto
      Sofiane Sylve
      Yumiko Takeshima
      Jessica Teague
      Sarah Thwaites
      Yoko van der Tweel
      Valerie Valentine
      Federico Bonelli
      Raphaël Coumes-Marquet
      Stéphane Dalle
      David Dawson
      Steven Etienne
      Arjan van Hamersveld
      Jahn Magnus Johansen
      Altin Alexandros Kaftira
      Andrew Kelley
      Enrico Mathis
      Tamás Nagy
      Sebastian Nichita
      Anton Pankevitch
      Rubinald Rofino Pronk
      Nicolas Rapaic
      Oleksey Smolyakov
      Cedric Ygnace

      Bronnen