Door toenemende aanvallen van bots op de website is het mogelijk dat pagina’s langzamer of niet goed laden. Er wordt gewerkt aan een oplossing.

Voor vragen zijn we bereikbaar via Discord.
Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Geenaffichegevonden.png

Titel5 Tango's
ProducentBayerisches Staatsballett
Disciplinedans
OnderwerpDuitsland, modern ballet
Premièredatum15 september 2007
Seizoen2007/2008
LocatieHet Muziektheater, Amsterdam
OpmerkingenAstor Piazzolla: Todo Buenos Aires, Mort, Vayamos al diablo, Resurrección del angel, Buenos Aires hora cero.
Productierecord (Axiell)Catalogus Theatercollectie
PermalinkPermanente link naar deze pagina. Gebruik ctrl-click om de link te kopiëren.<br> Het complete adres is: <br> <code>theaterencyclopedie.nl/id/01944072-cc0c-71bd-a80e-875128ff4cc0</code> - xmlSemantische informatie in XML. - jsonSemantische informatie in JSON. - rdfGestructureerde informatie in RDF/XML-formaat
Afbeelding(en) uploaden namens en met toestemming van de auteur
Is een productie van het werk5 Tango's - Hans van Manen

5 Tango's is een ballet van Hans van Manen, geïnspireerd op de Argentijnse tango op muziek van Astor Piazzolla in 5 delen.

Wereldpremière: 3 november 1977, Stadsschouwburg, Amsterdam (1894), Amsterdam


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd aan de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

NB: Op dit moment worden specificaties (bijv. 'assistent', 'dialogen', 'ontwerp') nog niet meegenomen vanuit de premièredatabase. Deze informatie is op te vragen via de Theatercollectie.

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




Rolverdeling en uitvoerenden

NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld, en kunnen zodoende verouderde termen bevatten. Zie ook deze pagina.


      Muzikale uitvoering: Carel Kraayenhof en Sexteto Canyengue

      Bronnen